קומה מעל...
לפגישת ייעוץ עם מומחה ללא עלות - נא השאירו פרטים

  טוען...

  מעלית חשמלית

  החלוקה הראשונית של המעליות היא בהתאם לאופי המנגנון, שמאפשר להן לעלות ולרדת, כשהן נושאות איתן בני אדם.

  אופציה רווחת אחת היא מעלית חשמלית ואופציה נפוצה שנייה היא מעלית הידראולית. המעלית החשמלית מבוססת על כבלים מפלדה ועל חגורות, ואילו המעליות ההידראוליות פועלות באמצעות דחיסת שמן ושחרור הלחץ.

  לכל אחד מהסוגים ישנם יתרונות וחסרונות, והמפתח העיקרי להבטחת יחס עלות תועלת משתלם, הוא אפיון מדויק של צרכי הלקוחות מצד אחד, ושל המאפיינים ההנדסיים מצד שני.

  על בסיס אפיון מקצועי ניתן לבחור נכון בין הגרסה החשמלית של המעלית לבין זו ההידראולית, ובשתי החלופות חשוב לעבור את התהליך כולו - אפיון, תכנון והתקנה - אך ורק עם חברה שזו מומחיותה.

  אלקטרה תעמל היא אחד השמות המוכרים והמוערכים בתחום, בעיקר ובזכות הלקוחות הרבים המרוצים שניצברו לאורך השנים.

  המאפיינים הבולטים של מעלית חשמלית

  • חדר מכונות על הגג - במעליות חשמליות חדר המכונות חייב להיות ממוקם בראש הפיר. במעליות הידראוליות לעומת זאת, אין צורך בחדר מכונות שכולל את מכונת ההרמה החשמלית, את המנוע, הגיר וכו', אלא רק בארון חשמל שיש בו לוח פיקוד.
  • גודל תא הנוסעים - המעלית החשמלית מתאפיינת בתא פחות מרווח בהשוואה למעלית הידראולית.
  • צריכת אנרגיה - היתרון המשמעותי של המעלית החשמלית הוא צריכת האנרגיה הנמוכה. יחד עם זאת הדגמים המתקדמים של המעליות ההידראוליות, מתאפיינים ביעילות אנרגטית.
  • מהירות נסיעה - למעלית החשמלית יש יתרון מסוים על פני המעליות שפעולתן מבוססת על לחץ שמן. אולם כשמדובר על מספר נמוך של קומות שלאורכן נעה המעלית, הפער אינו משמעותי.

  מעלית חשמלית - התקנה יעילה, מסודרת ובטוחה

  מעלית חשמלית מתאימה בעיקר לרבי קומות, ואילו המעלית ההידראולית היא האופציה האופטימלית כשנדרש פתרון הנגשה בתוך בית בעל מספר מפלסים ובמבני ציבור, שבהם המעלית אמורה לטפס לגובה מצומצם יחסית. אלקטרה תעמל מספקת שירות מקצועי להפליא, על בסיס הידע רחב ההיקף שהצטבר בחברה לאורך השנים, ועל יושרה מוחלטת. את התקנת הפתרון הנבחר יבוצע עבורכם במהירות, ביעילות ותוך הקפדה על כל כללי הבטיחות, הסדר והניקיון. את הפרויקט כולו מוביל מנהל ותיק, מקצועי ומיומן שזמין ללקוח ומבטיח תקשורת יעיל. לאחר השלמת ההתקנה הלקוחות זוכים בשירותי תחזוקה ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בישראל.

  כתבות נוספות בתחום

  הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות

  מעודכן ליום 21/03/2023 אנחנו באלקטרה תעמל מחויבים ופועלים למען קידום הנגישות כדי לאפשר גם לאנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים להשתמש וליהנות...
  פתרונות נגישות

  פתרונות נגישות

  לתעמל מזרע מקבוצת אלקטרה מגוון פתרונות נגישות למגוון צרכים. תעמל מזרע מקבוצת אלקטרה פורצת דרך מבחינת מתן פתרונות נגישות לנכים...
  מעלית הידראולית לבתי מגורים

  מעלית הידראולית לבתי מגורים

  פתרון אידאלי לבתי מגורים חדשים וישנים, בעלות נמוכה! ניתן להתקין את המעלית גם בפיר צפוף במיוחד. שטח תא הנוסעים שלה גדול בהשוואה...
  מעלון לנכים

  מעלון לנכים

  מתי נצטרך לחפש מעלון נכים? אנשים המתניידים עם כיסא גלגלים זקוקים לפתרון ייעודי, בכל מקום שבו מעבר מקומה לקומה אפשרי...
  קומה מעל...
  לפגישת ייעוץ עם מומחה ללא עלות - נא השאירו פרטים

   טוען...
   בניית אתרים