קומה מעל...
לפגישת ייעוץ עם מומחה ללא עלות - נא השאירו פרטים

  טוען...

  מעלית הידראולית

  מעלית ביתית הידראולית - מעלית מתאימה למטרה

  מעלית ביתית הינה כלי עזר אופטימלי למטרות שונות התאמה של המעלית הנכונה למטרה הנכונה יכולה להביא לשימוש יעיל למשך זמן.

  להגיע לשחקים בזמן קצר

  מעליות בבית פרטי הינה פתרון אידיאלי, המאפשר בנייה לגובה על שטח אדמה קטן.

  כאשר המעלית מאפשרת תנועה חופשית בין הקומות ללא מגבלה של גיל וגם לצרכי נגישות.

  המעלית מותאמת לעומס הנדרש של שימוש רגיל בבית עם מספר נפשות ממוצע וכל למשתמש בכיסא גלגלים ולמלווה.

  טכניקות חדשניות

  המעליות מתעדכנות בכל עת, וכל תקופה מתפתחת טכניקה חדשה להפעלת המעלית, יחד עם זה ניתן למצוא עיצובים שונים הגורמים למעלית השימושית והפרקטית להיות גם יפה ואסתטית, מעלית מעוצבת יכולה אפילו לתרום לפן האסתטי של הבית, היא זו שתגרום לו להיראות יפה ומודרני יותר.

  ישנם מעלית העובדות בטכניקות שונות, ניתן למנותן אפילו מהמעליות המונעות ידנית בעזרת חוטים אותן ניתן לראות בעיקר באתרי בנייה, אבל המעלית הקלאסית והמקובלת היום עובדת בצורה חשמלית, כאשר הציוד שלה נמצא בתוך פיר המעלית ולא על הגג.

  מעלית משא הידראולית

  מעלית הידראולית הינה מעלית העובדת בטכניקה של לחץ שמן הגורמת לה לנוע, מעלית הידראולית הינה מעלית אידיאלית למקומות בהם יש צורך להעלות משאות בעלי משקל גבוה, אופן הפעולה שלה הבנוי בעזרת שמן  מאפשר לה לנוע ולהעביר משקלים כבדים בקומות שונות.

  מעליות הידראוליות שמשיות במבנים ישנים בהם קשה למצוא מקום מתאם לחדר מעליות, כאשר המעלית ההידראולית לא זקוקה לחדר מעליות, כאשר מדובר במבנים ישנים או צרכים ייחודיים למעלית המעלית הזו תיבחר כבחירה אופטימלית והשימוש בה יהיה נוח ומתאים למטרה, מעלית הידראולית הינה מעלית הפותרת בעיות רבות שהיו במעליות החשמליות הרגילות, כאשר היו בנינים שהתקנת מעליות כאלו לא היו מעשיות.

  מעליות המותאמות למבנה הבניין וצרכיו יכולות לשמש במשך שנים ואנשי אחזקה לא יצטרכו לתקן אותה, כמובן שכמו בכל מעלית מומלץ לשכור באופן קבוע איש אחזקה המגיע מעת לעת לבדוק את תקינותה, אך המעלית ההידראולית מוכיחה את עצמה כתקינה במשך שנים ארוכות.

  מעלית הידראולית לבית פרטי

  מעליות הידראוליות הן פתרון יעיל למגוון רחב של מבנים, הן חדשים והן ישנים. פעולת מעלית ביתית הידראולית מבוססת על משאבה, אשר דוחסת שמן בלחץ גבוה לתוך בוכנה, ועל שסתום שמאפשר לשמן לחזור אל המיכל.

  דחיסת השמן ההידראולי מייצרת את התנועה של המעלית כלפי מעלה ואילו פתיחת השסתום הנ"ל מובילה לירידת המעלית. על-מנת להפיק מקסימום תועלת, התקנת מעלית ביתית הידראולית חייבת להתבצע על-ידי אנשי מקצוע מיומנים ועתירי ניסיון.

  לאלקטרה תעמל יכולות גבוהות, שכבר הוכיחו את עצמם בפרויקטים רבים מאוד בתחום, הן במבני מגורים והן במבנים ציבוריים, ותמיד לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

  מה חשוב לדעת לגבי מעלית הידראולית?

  • מתאימות לבניינים יחסית נמוכים - של עד 6 קומות.
  • אין צורך בחדר מכונות - בזכות האפשרות למקם את המערכת ההידראולית בתוך ארון שמיועד לה.
  • תא גדול - במעליות ההידראוליות התאים מרווחים וגדולים בזכות כושר הנשיאה הגבוה.
  • פתרון יעיל למגוון רחב של מבנים - כולל במצבים שבהם אילוצים הנדסיים מכתיבים פיר קטן יחסית.

  התקנת מעלית הידראולית

  ניתן להשלים התקנת מעלית הידראולית במהירות יחסית, מבלי לפגוע באיכות ובבטיחות, בתנאי שהחברה שמבצעת את הפרויקט מצוידת בניסיון רב.

  אלקטרה תעמל הוקמה בשנת 2010 אבל הניסיון שהצטבר בחברה נרחב הרבה יותר.

  החברה היא חיבור בין אלקטרה בע"מ, שמוכרת בזכות יכולותיה הגבוהות בתחומי התשתיות והנדל"ן, לבין תעמל מזרע - אשר הוקמה בקיבוץ מזרע מעט לאחר קום המדינה והתמחתה בתחום ההנגשה והמעליות.

  בזכות הוותק והמומחיות אלקטרה תעמל יכולה להבטיח לכל לקוח את המעלית האופטימלית, בהתאם למאפיינים הספציפיים של הבניין ובכל מסגרת תקציב.

  התכנון המוקפד מאפשר להגיע למעלית עם תא בגודל מרבי, כך שהשימוש הוא נוח במיוחד.

  כדאי לדעת עוד, שאלקטרה תעמל מייחסת משקל נכבד לפן האסתטי של כל מעלית. אמנם מעליות הידראוליות נבחנות קודם כל בביצועים  ובאמינות, אבל בעידן הנוכחי אי אפשר להתעלם מההיבט הוויזואלי בכל החלטה, ובפרט כשמדובר על מרכיב בעל נוכחות בולטת במבנה. השירות של חב' אלקטרה תעמל זמין תמיד, בעזרת מנהל מיומן ומקצועי, שמוביל את התקנת המעלית ושניתן לפנות אליו ישירות עם כל בקשה או שאלה, וניתן להיעזר במוקד מאויש 24/7 במקרה של תקלות בלתי צפויות.

  כתבות נוספות בתחום

  הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות

  מעודכן ליום 21/03/2023 אנחנו באלקטרה תעמל מחויבים ופועלים למען קידום הנגישות כדי לאפשר גם לאנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים להשתמש וליהנות...
  פתרונות נגישות

  פתרונות נגישות

  לתעמל מזרע מקבוצת אלקטרה מגוון פתרונות נגישות למגוון צרכים. תעמל מזרע מקבוצת אלקטרה פורצת דרך מבחינת מתן פתרונות נגישות לנכים...
  מעלית הידראולית לבתי מגורים

  מעלית הידראולית לבתי מגורים

  פתרון אידאלי לבתי מגורים חדשים וישנים, בעלות נמוכה! ניתן להתקין את המעלית גם בפיר צפוף במיוחד. שטח תא הנוסעים שלה גדול בהשוואה...
  מעלון לנכים

  מעלון לנכים

  אנשים המתניידים עם כיסא גלגלים זקוקים לפתרון ייעודי, בכל מקום שבו מעבר מקומה לקומה אפשרי רק באמצעות מדרגות. הטכנולוגיות המתקדמות בתחום...
  קומה מעל...
  לפגישת ייעוץ עם מומחה ללא עלות - נא השאירו פרטים

   טוען...
   בניית אתרים