קומה מעל...
לפגישת ייעוץ עם מומחה ללא עלות - נא השאירו פרטים

  טוען...

  התקנת מעלית בבניין משותף

  החיים בבניין משותף, מייצרים אתגרים רבים. לדיירים שונים יש אינטרסים שונים, וככל שההחלטה משמעותית יותר כך הפוטנציאל לקונפליקט עולה. התקנת מעלית בבניין משותף היא דוגמה מצוינת לכך. מי שגר בקומת הקרקע לא זקוק למעלית, ולדיירים בקומות העליונות יותר יש אינטרס מובהק לבצע את ההתקנה.

  כמו כן יש הבדלים בין דיירים מבוגרים שחשים בקושי לעלות במדרגות, לבין הצעירים יותר שמתמקדים בהווה ולא בעתיד. בנוסף לשיקול הכספי, ישנו  החשש מפני פגיעה של המעלית בחלק מהדירות - למשל עקב שינוי הנוף שנשקף מהחלונות או צמצום כמות האור שנכנסת לכל נכס.

  כדאי לדעת שאם שני שליש מבעלי הדירות מסכימים להתקין מעלית, ואין פגיעה מהותית באחרים, ניתן להוציא לפועל את הפרויקט. מומלץ בחום להפקיד את התקנתה של המעלית בידיים מקצועיות כדי להבטיח מקסימום תועלת לדיירים שחפצים בה ומינימום פגיעה במי שמתנגד לה. אלקטרה תעמל היא חברה בעלת ניסיון רב מאוד בתחום המעליות ומבצעת מגוון רחב של פרויקטים בהצלחה רבה.

  האפשרויות השונות של התקנת מעלית בבניין משותף

  • פיר חיצוני או פנימי - מיקום הפיר משפיע במידה משמעותית על היקף הפגיעה האפשרית בדירות השונות בבניין. בהתאם חשוב מאוד לקבוע את מיקומו של הפיר על בסיס בקיאות מקצועית מעמיקה ותכנון מוקפד במיוחד.
  • מעלית חשמלית או הידראולית - בבניינים בני 6 קומות או פחות מומלצת האופציה של מעלית הידראולית, כלומר מעלית שפעולתה מבוססת על לחץ שמן, כך שאין צורך בחדר מכונות, יתרון שני הוא הפעולה השקטה ויתרון שלישי הוא, תא הנוסעים היותר מרווח. גם בהיבט הכלכלי מעליות הידראוליות עדיפות, בזכות העלות הנמוכה יותר של ההתקנה ושל התחזוקה.
  • אסתטיות - בעידן הנוכחי כל החלטה מחייבת תשומת לב גם להיבט הוויזואלי.

  דגמים מתקדמים והתקנה מיומנת

  הניסיון רחב ההיקף שצברה אלקטרה תעמל מאפשר לנו להבטיח לכם התקנת מעלית בבניין משותף במינימום זמן ופגיעה בשגרה. בנוסף, נסייע לכם לבחור את הדגם האופטימלי, בהתאם לצרכים ולהעדפות. במסגרת השירות של אלקטרה תעמל תקבלו ליווי צמוד לאורך כל התהליך. לפרויקט ממונה מנהל ותיק מקצועי ומיומן שמספק מענה מלא ומהיר לכל פנייה של נציגי הדיירים, וכן מפקח על ההתקנה כך שהיא תבוצע באופן מושלם ותוך זמן קצר.

  עלות אחזקת מעלית בבית משותף

  החוק בישראל מחייב התקנת מעלית בכל בניין שגובהו 13 מטר או יותר. גם בבניינים נמוכים יותר, של 3-4 קומות, קיים אינטרס מובהק של הדיירים, להוסיף את המתקן שמאפשר הגעה לדירות בקלות ובנוחות, גם בגיל מבוגר. אחוז המבנים שבהם ישנה מעלית נמצא במגמת עלייה מתמדת.

  כדאי לדעת כי עלות אחזקת מעלית בבית משותף אינה גבוהה במיוחד - טווח המחירים המקובל הוא 80-100 ש"ח לחודש כפול מספר הקומות, כלומר כמה מאות שקלים שמן הסתם מתחלקים בין כל הדיירים ולא מכבידים עליהם יתר על המידה. אלקטרה תעמל מספקת שירותי תחזוקה לכל סוגי המעליות בזמינות גבוהה ובמקצועיות רבה.

  מה כוללת עלות אחזקת מעלית בבית משותף?

  • מוקד לפניות הדיירים - המוקד של אלקטרה תעמל זמין מסביב לשעון, 24/7, וכולל מענה אנושי בכל שעות הפעילות.
  • בדיקות תקופתיות - על-מנת שיהיה ניתן להשתמש במעלית בראש שקט, כולל תיקון מידי של ליקויים אם מתגלים כאלה במהלך הבדיקה.
  • חילוץ מהיר - במידת הצורך, כמו למשל במקרים של הפסקת חשמל.
  • תחזוקה שוטפת - על בסיס חלקי חילוף מובחרים ומקוריים.
  • שדרוגים ושיפוצים - במחיר אטרקטיבי, אם נדרשים כאלה.

  ניסיון רחב היקף ויכולות מקצועיות גבוהות

  עלות אחזקת מעלית בבית משותף היא רק פרמטר אחד בבחירת החברה שתספק את השירות החיוני. המרכיב החשוב השני הוא התועלת, ועם אלקטרה תעמל מובטחים לכם גם תועלת גבוהה מאוד וגם עלות משתלמת. החברה היא חיבור סינרגטי בין תעמל מזרע, שפועלת בתחום מאז 1956, לבין אלקטרה בע"מ, אחד הגופים הבולטים בתחום התשתיות. כל אנשי המקצוע בחברה ובפרט הצוותים שמבצעים את הבדיקות התקופתיות, התיקונים והשדרוגים במעליות, עוברים הכשרות מקיפות לפני תחילת עבודתם.

  כמו כן הם ממשיכים ללמוד ולשכלל את היכולות באופן קבוע, באמצעות השתלמויות יקרות ערך שמבטיחות היכרות עם הדגמים המתקדמים ביותר של כל סוגי המעליות (חשמליות, הידראוליות, mrl ועוד). המוקד המאויש מסביב לשעון מבטיח ומקיים מענה ראשוני מידי לכל פנייה, ובכל מקרה היעילות הגבוהה שלנו מובילה לשירות זמין וכמובן מקצועי להפליא.

  בניית מעלית בבית משותף

  הוספת מעלית לבניין קיים היא פרויקט הנדסי מורכב, ועשויה להוות מקור לחילוקי דעות בין הדיירים. על-מנת למזער את הקונפליקטים, מומלץ ליצור קשר עם חברה בעלת ניסיון רב בתחום המעליות, כבר בשלב ההתלבטויות. אנשי מקצוע מיומנים מחב' אלקטרה תעמל, יודעים לספק ייעוץ יקר ערך ולמצוא פתרונות שמובילים למעלית איכותית בעלות נמוכה ומינימום הפרעה לדיירים, (מבחינת היקף חסימת האור ו/או האוויר ו/או הנוף).

  מומחים אמיתיים גם יבטיחו על סמך ניסיונם המקצועי ורב השנים, בניית מעלית בבית משותף בפרק זמן קצר, כך שהחזרה לשגרה משודרגת, יהיו מהירים. אלקטרה תעמל היא אחת החברות המובילות בתחום, שצברה ניסיון רב בהתקנת מעליות משלל סוגים.

  תהליך בניית מעלית בבית משותף 

  • מיפוי הצרכים - על סמך קשב מלא לכל הדיירים, גם אלה שתומכים בפרויקט וגם אלה שמסתייגים ממנו.
  • סקירת השטח - לצורך איתור כל האילוצים ההנדסיים והאחרים.
  • בחירת דגם מעלית - מתוך שיקולים פרגמטיים ואסתטיים גם יחד.
  • תכנון ההתקנה - בהקשר זה כדאי לדעת שניתן לבנות מעליות הן על בסיס פיר פנימי והן על בסיס פיר חיצוני. בכל מקרה מיקומו של הפיר הוא אחת ההחלטות כבדות המשקל ביותר בתהליך.
  • הכנת השטח - כך שיהיה ניתן להשלים את ההתקנה במינימום זמן.
  • בניית המעלית - באופן מוקפד ומקצועי ועם בקרה מתמדת על המימוש המדויק של התוכניות.
  • בקרת איכות ובדיקות בטיחות מחמירות - למען ביטחונם ובטיחותם של הדיירים.

  מעלית בבית משותף - ניסיון רחב היקף ואחריות מלאה

  בניית מעלית בבית משותף מחייבת ניסיון נרחב ואחריות מלאה, לנוכח ההשפעה המשמעותית של המתקן על איכות החיים של הדיירים. הצוותים המיומנים של אלקטרה תעמל, מקפידים על עבודה בהתאם לכל הנהלים המתקדמים ביותר והתקנים המחמירים ביותר, תוך שמירה על הסדר ועל הניקיון ועל יחס אדיב ומנומס כלפי הדיירים בבניין. לכל פרויקט ממונה מנהל מקצועי, בעל ותק רב, שמפקח על התקדמות העבודות בהתאם ללו"ז שנקבע ושומר על קשר רציף עם ועד הבית או חברת הניהול. הליווי הצמוד נמשך גם לאחר השלמת התקנת המעלית, עם מוקד שירות שמספק מענה אנושי מסביב לשעון. עוד יכול לעניין אתכם:

  כתבות נוספות בתחום

  הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות

  מעודכן ליום 21/03/2023 אנחנו באלקטרה תעמל מחויבים ופועלים למען קידום הנגישות כדי לאפשר גם לאנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים להשתמש וליהנות...
  פתרונות נגישות

  פתרונות נגישות

  לתעמל מזרע מקבוצת אלקטרה מגוון פתרונות נגישות למגוון צרכים. תעמל מזרע מקבוצת אלקטרה פורצת דרך מבחינת מתן פתרונות נגישות לנכים...
  מעלית הידראולית לבתי מגורים

  מעלית הידראולית לבתי מגורים

  פתרון אידאלי לבתי מגורים חדשים וישנים, בעלות נמוכה! ניתן להתקין את המעלית גם בפיר צפוף במיוחד. שטח תא הנוסעים שלה גדול בהשוואה...
  מעלון לנכים

  מעלון לנכים

  אנשים המתניידים עם כיסא גלגלים זקוקים לפתרון ייעודי, בכל מקום שבו מעבר מקומה לקומה אפשרי רק באמצעות מדרגות. הטכנולוגיות המתקדמות...
  קומה מעל...
  לפגישת ייעוץ עם מומחה ללא עלות - נא השאירו פרטים

   טוען...
   בניית אתרים