קומה מעל...
לפגישת ייעוץ עם מומחה ללא עלות - נא השאירו פרטים

  טוען...

  מעלון לנכים

  אנשים המתניידים עם כיסא גלגלים זקוקים לפתרון ייעודי, בכל מקום שבו מעבר מקומה לקומה אפשרי רק באמצעות מדרגות.

  הטכנולוגיות המתקדמות בתחום הנגישות מספקות מענה לצורך זה - באמצעות מעלון לנכים, מוצר שנקרא גם מדרגון משטח.

  מעלונים לנכים ניתן להתקין בבתים פרטיים ובמבנים ציבוריים, שחלה עליהם חובת הנגשה (או שמנהלי המקום החליטו מיוזמתם, לאפשר לכל מי שמגיע להתנייד בין הקומות, כפי שמן הראוי שיהיה).

  לנוכח חשיבותו של המתקן והצורך למצוא פתרונות ספציפיים לאילוצים הנדסיים, כדאי להפקיד את מלאכת התכנון וההתקנה בידי חברה ותיקה ומיומנת כמו אלקטרה תעמל שהוקמה בשנת 2010 על בסיס חברת תעמל מזרע, שנוסדה יותר מחצי מאה קודם לכן, כך שיש ברשותם ידע וניסיון בביצוע התכנון וההתקנה של מתקנים מגוונים מהסוג הזה.

  המאפיינים העיקריים של מעלון לנכים

  • רוחב מדרגה מינימלי - התקנת מדרגון משטח אפשרית במקרים שבהם רוחב המדרגה הוא 100 ס"מ ומעלה.
  • התקנה פנימית / חיצונית - במידה ונדרש מדרגון משטח חיצוני, חשוב לוודא שמדובר בדגם עמיד לפגעי מזג אוויר.
  • מתאים למדרגות ישרות ולמתעקלות - כשבאופן טבעי חשוב לבחור דגם מתאים לאופי המדרגות.
  • הפעלה קלה ונוחה - גם מהמשטח עצמו וגם בעזרת שלט רחוק.
  • בטיחותי לחלוטין - כולל אישורים של מכון התקנים.
  • כושר העמסה גבוה - 225/300 ק"ג, כך שרוב משתמשי כסאות הגלגלים יוכלו להיעזר במעלונים לנכים.

  ניסיון של עשרות שנים בתחום מעלונים לנכים ומחויבות מוחלטת לכל לקוח

  מעלון לנכים מורכב ממסילה וממשטח שעליו ניתן לעלות עם כיסא גלגלים. שני המרכיבים חייבים להיות באיכות גבוהה, ללא פשרות, וכך גם ההתקנה. אלקטרה תעמל, חברה שהוקמה לאחר מיזוג בין תעמל מזרע הוותיקה לבין אלקטרה בע"מ, מלווה כל לקוח לאורך כל התהליך - משלב אפיון הצרכים ובדיקת השטח, דרך מציאת פתרון ההנגשה האופטימלי ויישומו בשטח, וכלה בבדיקות האיכות הקפדניות המתבצעות לפני תחילת השימוש בכל מעלון. השירות של החברה מתאפיין בזמינות מרבית, קשב ללקוח, רגישות ומחויבות מלאה ליצירת נגישות מושלמת. כמו כן מפעילה אלקטרה תעמל מוקד שירות אנושי שפועל מסביב לשעון.

  כתבות נוספות בתחום

  הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות

  מעודכן ליום 21/03/2023 אנחנו באלקטרה תעמל מחויבים ופועלים למען קידום הנגישות כדי לאפשר גם לאנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים להשתמש וליהנות...
  פתרונות נגישות

  פתרונות נגישות

  לתעמל מזרע מקבוצת אלקטרה מגוון פתרונות נגישות למגוון צרכים. תעמל מזרע מקבוצת אלקטרה פורצת דרך מבחינת מתן פתרונות נגישות לנכים...
  מעלית הידראולית לבתי מגורים

  מעלית הידראולית לבתי מגורים

  פתרון אידאלי לבתי מגורים חדשים וישנים, בעלות נמוכה! ניתן להתקין את המעלית גם בפיר צפוף במיוחד. שטח תא הנוסעים שלה גדול בהשוואה...
  מעלון לנכים

  מעלון לנכים

  אנשים המתניידים עם כיסא גלגלים זקוקים לפתרון ייעודי, בכל מקום שבו מעבר מקומה לקומה אפשרי רק באמצעות מדרגות. הטכנולוגיות המתקדמות בתחום...

  מעלית נכים

  בישראל ישנה מודעות גבוהה להנגשת המבנים לבעלי מוגבלויות פיזיות שונות. אחד האמצעים הוא מעלית נכים – מעלית שמאפשרת גם לאנשים, אשר מתניידים עם כסא גלגלים, להגיע באופן עצמאי ובקלות לכל מקום. את המעליות ניתן למצוא במבנים ציבוריים מסוגים שונים, שרובם מחויבים על פי חוק לבצע הנגשה, ובבתים פרטיים שכוללים מספר מפלסים. התקנת מעליות לנכים היא פרויקט מורכב מבחינה הנדסית, ובדרך כלל נדרשת תשומת לב גם להיבטים האסתטיים, כך שהמתקן ישתלב היטב בעיצוב המבנה. אחרי שנים רבות של פעילות בענף ואלפי התקנות במגוון רחב מאוד של מבנים, אלקטרה תעמל  מבטיחה ביצוע מקצועי, מהימן ואיכותי עד לסיום המושלם של הפרויקט ומתן מקסימום תועלת לטווח הארוך.

  מאפייני הפעולה של מעלית נכים

  • חילוץ עצמי – אחד החששות המשמעותיים של כל מי שנמצא בתוך מעלית מכל סוג שהוא, הוא הפסקת חשמל. מעליות הידראוליות מאפשרות למי שנמצא בתוכן לחלץ את עצמו בלי הצורך להמתין לטכנאי.
  • פעולה שקטה – איכות יקרת ערך ובפרט כשמדובר במעלית ביתית. את היתרון המשמעותי הזה מקנה המנגנון ההידראולי שמבוסס על לחץ שמן (לצורך העלייה) ופתיחת שסתומים (בירידה).
  • רוחב הדלת – מפתח המעלית חייב כמובן להיות רחב מספיק על-מנת לאפשר כניסת כיסא גלגלים. היכולות הגבוהות של אלקטרה תעמל מאפשרות מציאת פתרונות הנדסיים, גם כשמיקום הפיר מייצר מורכבות טכנית.

  מעלית נכים – התקנה מקצועית במינימום זמן

  תכנון מעלית נכים והתקנתה עם אנשי המקצוע המיומנים של אלקטרה תעמל מבטיחים תהליך יעיל שיושלם לשביעות רצונכם המלאה בפרק זמן קצר. על-מנת לספק תשובה מהירה לכל שאלה ומענה מידי לכל סוגיה שצצה במהלך העבודות, ממונה מנהל פרויקט מקצועי שזמין עבורכם לאורך כל התהליך, ומפקח על ההתקנה כך שהיא תתבצע בדיוק לפי התוכניות. הצוותים שלנו מקפידים על עבודה נקייה ועל שמירת הסדר במבנה, כדי למזער את ההפרעה לשגרה. במידת הצורך נשתף פעולה עם אדריכל או מעצב פנים מטעמכם על-מנת שמראה המעלית יהיה בהתאמה מלאה לעיצוב הקיים – כך שהתועלת תהיה כפולה: גם פתרון הנגשה יעיל וגם אסתטיות מוקפדת.

  מעלון חשמלי לנכים

  אנחנו חיים בעידן שבו המודעות לחשיבות שילוב הנכים בחברה נמצאת במגמת עלייה קבועה. אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר הוא הנגשה פיזית של מבנים, ולשם כך פותחו מוצרים מתקדמים מסוגים שונים. אחד מהם הוא מעלון חשמלי לנכים – מתקן שמטרתו היא לסייע לבעלי כסאות גלגלים לעבור בהצלחה מדרגות. מתקן זה מורכב ממסילה, שאותה מצמידים לקיר וממשטח רחב, יציב וחזק שעליו אפשר לעלות עם הכסא. המעלון החשמלי מתאים למדרגות ברוחב של 100 ס"מ או יותר, וכשאין בו צורך ניתן לקפל את המשטח כך, שהוא לא מהווה הפרעה. עבודה מקצועית, מדויקת ואחראית רצוי שתתבצע ע"י חברה בעלת שם בתחום המעלונים החשמליים ולאחר שכבר ביצעה התקנות רבות מהסוג הזה, אלקטרה תעמל היא החברה הנבחרת, אליה פונים לקוחות רבים ברחבי הארץ, לשם תכנון והתקנה מקצועיים של דגמים איכותיים במיוחד.

   

  מה חשוב לדעת על מעלון חשמלי לנכים?

  • התאמה לכל סוגי המדרגות – כשהן ישרות וכשהן מתעקלות, כשהן בתוך מבנה וכשהן מחוצה לו (ובמקרה זה המעלון יהיה עמיד לאירועי מזג אוויר כדי למלא את ייעודו במשך שנים רבות).
  • חיבור לחשמל – המעלון החשמלי לנכים פועל באמצעות מצבר. נדרש שקע ביתי רגיל בסמיכות לאחד הקצוות של גרם המדרגות.
  • כושר נשיאה – ישנם דגמים של מעלונים חשמליים שמסוגלים לשאת עד 225 ק"ג ודגמים שכושר הנשיאה שלהם הוא 300 ק"ג.
  • הפעלת המעלון – דרך כפתורים שממוקמים על המשטח ובאמצעות שלט.
  • מהירות – 15 ס"מ לשנייה, כך העלייה והירידה מתבצעות בפרקי זמן קצרים במיוחד ובבטיחות מרבית.

  מעלון חשמלי לנכים – ניסיון מגוון ומחויבות מלאה

  התקנת מעלון חשמלי לנכים מחייבת אחריות מרבית. הניסיון, המגוון והבקיאות המקצועית של הצוותים של אלקטרה תעמל מהוות בסיס איתן להתנהלות אחראית. מנהל ותיק ומקצועי נמצא בקשר רציף עם הלקוח, כדי לוודא שהעבודות מתנהלות בהתאם לתכנון ולציפיות, ובכל מקרה ישנה הקפדה של ממש על הסדר והניקיון. אלקטרה תעמל מקושרת ליצרניות המובילות בעולם ובהתאם מתקינה את הדגמים הנוחים והבטוחים ביותר של מעלונים חשמליים לנכים. השירות כולל ייעוץ מקצועי מקיף, אפיון מדויק של הצרכים, מציאת הפתרון האופטימלי בהתאם למאפייני המקום, התקנה יעילה ומהירה עם מינימום הפרעה לשגרה, ושירות ותחזוקה שוטפים 24/7- כדי להבטיח הנגשה מושלמת למשך שנים ארוכות.

  מעלון לנכים חיצוני

  הנגשת מבנים – מוסדות ציבור לצד בתים פרטיים – היא משימה חיונית מאין כמותה, הן עקב דרישות החוק והן לנוכח חשיבות הושטת העזרה לציבור הנכים, כך שיוכלו להתנהל באופן עצמאי ככל האפשר. הנגשת מבנים היא משימה שהופכת פחות ופחות מסובכת, בזכות הפתרונות המתקדמים הקיימים כיום בכלל, – ובפרט מעלון לנכים, כלומר מעלית ביתית, או כזו שמותקנת בתוך מבנה ציבורי, ומאפשרת מעבר בין המפלסים גם לאדם היושב בכסא גלגלים. כשאין אפשרות להתקין מעלון לנכים בתוך המבנה, ניתן לעשות זאת מבחוץ. התקנת מעלון לנכים חיצוני הינו פרויקט שמחייב בקיאות מקצועית, לצורך מציאת המענה האופטימלי לכל סוג של אילוץ הנדסי. אלקטרה תעמל, אשר רכשה ניסיון רב לקוחות רבים מרוצים, תציע לכם תוך זמן קצר, פתרונות מעשיים עבורכם, בהתאם לסוג הדרישה המיוחדת של כל אחד ואחת מכם. המחויבות המוחלטת של החברה, תביא בסיום התהליך לשביעות רצונכם המלאה.

  דגשים חשובים בבחירת מעלון לנכים חיצוני

  • עם פיר או בלי פיר – במקומות שבהם לא ניתן להתקין מעלון עם פיר, יותקנו מסילות בקיר ותא הנוסעים ינוע על גבי אותן מסילות. במקרים שבהם אין פיר, התקנות מגבילות את המעלונים לגובה של עד 4 מ' בבתים פרטיים וגובה של עד 2 מ' במבני ציבור.
  • משקל מרבי – בדרך כלל כושר ההעמסה המקסימלי של המעלון יהיה 300 ק"ג, כך שגם אדם עם כסא גלגלים ומלווה יוכלו להשתמש במתקן ביחד.
  • עמידות – מאחר שהמעלון חשוף לאירועי מזג אוויר מסוגים שונים, חשוב שהדגם המותקן יהיה עמיד. לכל מצב.
  • תשומת לב גם להיבט האסתטי – כדי להבטיח פתרון שיהיה גם פרקטי וגם נאה לעין.

  מעלון לנכים חיצוני – התקנה יעילה, מינימום פגיעה בשגרה

  התקנת מעלון לנכים חיצוני היא כאמור פרויקט הנדסי, שמחייב תכנון מוקפד וכמובן גם יישום מדויק. הבקיאות המקצועית של אלקטרה תעמל מובילה להתקנה יעילה במיוחד, ולכן גם הפגיעה בשגרת החיים בבית או במוסד הציבורי הינה מינימלית. על הצוות שעובד בשטח מפקח מנהל מיומן, שבמקביל גם מלווה את הלקוח לאורך כל הדרך, מספק תשובה לכל שאלה ומוודא שהטיפול בכל סוגיה שמתעוררת בזמן העבודות, יהיה מקצועי ומהיר. דגמי המעלונים עצמם הם מתוצרת חברות אירופאיות נחשבות, כך שהתוצאה תהיה תמיד- מעלון בטוח, נוח לשימוש ואמין לחלוטין. השירות שהחברה מספקת הוא אמין, מהיר, מקצועי ומתבצע לאורך כל ימות השנה 24/7.

  מעלית לנכים

  טכנולוגיות משפרות את החיים של כולנו באינספור דרכים. אחד התחומים היותר משמעותיים הוא ההנגשה. פתרונות מתקדמים מקלים על בעלי מגבלות מכל הסוגים את ההתנהלות בחיים, ובפרט מסייעים לנכים להגיע לכל מקום. מעלית לנכים היא מוצר יעיל, אמין, שקט, אסתטי ובעיקר כזה שניתן להתקנה בכמעט כל מבנה, פרטי או ציבורי. בזכות הדגמים החדשניים של המעליות, עוד ועוד מקומות הופכים לנגישים – בפרק זמן לא ארוך ומבלי לפגוע יתר על המידה בשגרת היומיום במבנה. חברת אלקטרה תעמל צברה ניסיון רחב היקף בתחום ואמונה על אפיון מדויק של הצרכים, מציאת הפתרון הטוב ביותר והתקנת המעלית באופן מקצועי.

  המאפיינים ההנדסיים של מעלית לנכים

  • מעלית הידראולית – פעולת מעליות לנכים מבוססת על מנגנון הידראולי. בהתאם ניתן להתקין מעלית גם ללא חדר מכונות. כדי לאפשר תנועה מעלה מותקנת משאבה המייצרת לחץ גבוה, בעוד הירידה מתבצעת לאחר פתיחת שסתומים,  המחזיר את השמן למיכל.
  • עומק הבור – 15-25 ס"מ. המיקום המדויק של הפיר הוא באופן טבעי ההחלטה החשובה ביותר, ולשם כך נדרש ניסיון רב.
  • כושר נשיאה מרבי – ישנן מעליות שמסוגלות לשאת 300 ק"ג ודגמים חזקים אף יותר עם יכולת נשיאה עד 450 ק"ג.
  • מהירות התנועה – מעליות לנכים נעות בקצב של 15 ס"מ לשנייה. אם למשל המעלית נדרשת לעבור 3 מ', היא תעשה זאת תוך 20 שניות בלבד.

   

  מעלית לנכים – אסתטיות גבוהה ופעולה חרישית

  מאפיינים חשובים נוספים של מעלית לנכים מדגם מתקדם, כפי שתקבלו מאלקט;ה תעמל, הם הפעולה השקטה של המתקן והפעילות הרציפה גם במקרה של הפסקת חשמל. עוד כדאי לדעת כי המעליות העכשוויות הן אסתטיות מאוד, ובמידת הצורך, המומחים שלנו משתפים פעולה עם מעצב פנים או אדריכל מטעמכם, על-מנת ליצור הרמוניה מוצלחת בין המעלית לבין החלל שבו היא מותקנת. התהליך כולו מתבצע מתוך מחויבות למצוינות ומקסימום תשומת לב לכל פרט ופרט, וכן קשב מוחלט לכל בקשה ופנייה. לשם כך מתמנה מנהל מקצועי לפרויקט, שמלווה אתכם באופן צמוד. העבודה בשטח מתנהלת תוך שמירה על הניקיון והסדר, ותוך זמן קצר יחסית תוכלו להתחיל להשתמש במעלית – וליהנות ממנה במשך שנים רבות.

  קומה מעל...
  לפגישת ייעוץ עם מומחה ללא עלות - נא השאירו פרטים

   טוען...
   בניית אתרים