קומה מעל...
לפגישת ייעוץ עם מומחה ללא עלות - נא השאירו פרטים

  טוען...

  אודות

  מאז
  0
  65 שנות ניסיון
  0
  התקנות של פתרונות
  0
  ישובים ברחבי הארץ

  יש לכם מספיק ניסיון לדעת, שאתם חייבים חברה עם ניסיון

  תעמל הינה החברה הוותיקה והמובילה בישראל לייצור מעליות ביתיות. החברה פועלת משנת 1956 ומציעה ללקוחותיה את הידע המצטבר והניסיון העשיר שלה בתחום לצד הבנה עמוקה במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר.

  תעמל הינה חלק מקבוצת אלקטרה בישראל ומייצגת שורה של חברות אירופאיות מובילות בתחום.

  החברה נרכשה על ידי אלקטרה במטרה להקים חברה משותפת אשר מספקת ללקוחותיה את המומחיות של תעמל ואת הגב המקצועי, מסורת המצויינות רבת השנים והשקט הנפשי שמעניקה אלקטרה.

  תעמל מייצרת בקיבוץ מזרע ומספקת את המוצרים הבאים: מעליות ביתיות ,מעלונים אנכיים ומשופעים לגרמי מדרגות, מעליות הידראוליות לבתי מגורים, מדרגוני כיסא ופתרונות נגישות מתקדמים המיוצרים תחת תו תקן ישראלי ואירופי.

  החזון שלנו

  אנו משפרים את איכות החיים של אנשים על ידי תרומה ליצירת סביבה ללא מגבלת תנועה. המשימה שלנו, לייצר פתרונות מתאימים לכל לקוח, מעוצבים ומתוכננים היטב, לשיפור איכות החיים של לקוחותינו באמצעות מגוון מקיף של מוצרים לניידות אנכית. אלקטרה תעמל גאה באיכות מוצריה בתהליכי תכנון וייצור, התקנה ושירות ברמה הגבוהה ביותר. בעיקר מופנה מירב תשומת הלב ללקוח ,לרצונותיו ודרישותיו . כל התקנה מותאמת אישית ומלווה ע"י מנהל תיק לקוח בכדי לספק מענה מיטבי בהתאם לצרכים הייחודיים, ולעיצוב של כל בית, החברה מקפידה לעמוד בתקני איכות מחמירים ובלוחות זמנים צפופים, הודות לשיטות ניהול מתקדמות. אלקטרה תעמל חותרת למצוינות לכל אורך הדרך, במטרה לשמור על המוניטין שלה כחברה מובילה בתחומה ולהמשיך להעניק שירות מיטבי ללא מתחרים ויחס אישי לכל לקוח.

  הערכים שלנו

  הערכים שלנו מגדירים את האופי שלנו ואת שיטות העבודה שלנו. אנחנו כל הזמן מתקדמים כי אנחנו עובדים כצוות ולומדים מהטעויות שלנו, שואפים למטרה אחת: שיפור איכות החיים שלך.

  הלקוח במרכז:

  אנו שואפים ופועלים תמיד להגיע לחוויית לקוח מיטבית באמצעות המוצרים ורמת השירות המעולים שלנו.

  יושרה:

  אנו פועלים בצורה פתוחה, שקופה וישרה עם כל לקוחותינו לעבודה משותפת רבת שנים.

  מחויבות:

  השימוש של אלפי אנשים בישראל במעליות ובמוצרי הנגישות שלנו מחייבת אחריות גדולה מצידנו , שלא אפשרית ללא המאמצים היומיומיים של כל הצוות שלנו.

  למידה מתמשכת:

  הידע והמיומנויות שאנו צוברים מהעבודה היומיומית מאפשרים לנו להשתפר כל הזמן כחברה.

  חדשנות:

  אנחנו כל הזמן משפרים את המוצרים והשירותים שלנו במטרה לאפשר ללקוח חווית שימוש ברמה הגבוהה והבטוחה ביותר.

  הצוות שלנו:

  אנחנו צוות שעובד, חושב ודן בכל דבר יחד ,עבור מטרה אחת: שיפור איכות החיים שלך.

  פיתוח ייצור ואיכות

  אנחנו צוות שעובד, חושב ודן בכל דבר יחד ,עבור מטרה אחת: שיפור איכות החיים שלך

  עיצוב:

  אנו מספקים לך הרבה יותר ממעלית. אנחנו מספקים לך פתרון מעוצב התואם את מבנה הבית, מתחשב באלמנטים העיצוביים השולטים בו לצד מענה מושלם לצרכים הפונקציונאליים שלך. אנחנו מציעים לך גמישות מחשבתית לצד עליונות ביצועית במטרה לספק את המוצר הטוב ביותר.

  איכות הביצוע:

  חלק חשוב באיכות המעלית הוא שלב ההתקנה. הגישה המוקפדת שלנו בשילוב צוותי התקנה מעולים, מאפשר איכות נסיעה נעימה וחלקה לאורך שנים.

  שירות ותחזוקה:

  כמו כל מערכת ממונעת גם מעלית דורשת תחזוקה. בכדי להבטיח שקט נפשי ונסיעה בטוחה, אנו מציעים שירותי תחזוקה, הניתנים על ידי צוות טכנאי ומהנדסי מחלקת השירות 24/7.

  מומחיות הנדסית:

  עם ניסיון ניצבר החל משנת 1965, ובעזרת עובדים ומנהלים בעלי יכולת מקצועית גבוהה אנו יכולים לתכנן ולבצע פתרונות נגישות מורכבים ביותר

  תו תקן:

  לחברה תו תקן ישראלי ואירופי.

  קומה מעל...
  לפגישת ייעוץ עם מומחה ללא עלות - נא השאירו פרטים

   טוען...
   בניית אתרים