קומה מעל...
לפגישת ייעוץ עם מומחה ללא עלות - נא השאירו פרטים

  טוען...

  מעלית שקופה

  שקוף שזה מוצלח

  מעלית שקופה משמשת למטרות רבות במקביל ומשדרגת את מראה המבנה כולו.

  לפתוח את העיניים

  מעלית הינה מן מתקן המשנע אנשים בין הקומות, המבנה המקורי של המעלית המוכרת והאטומה יוצרת אצל אנשים רבים מן תחושת מחנק, המצב בו המעלית נסגרת והאדם נותר תלוי בחסדיה של המעלית גורמת להרבה מאוד מהאנשים פחד משימוש במעלית. המבנה המתכתי הקר והמנוכר יוצר חוסר נוחות, יש אנשים שיעדיפו לעלות מדרגות רבות ברגל או לרדת העיקר שלו להגיע לסיטואציה הזו הסגורה והלא סימפטית, מעלית שקופה פותחת את העיניים.

  לראות עולם

  העובדה שמעלית שקופה מאפשרת לנוסעיה לראות את הסביבה לאורך כל זמן הנסיעה גורמת תחושה בטוחה יותר ונעימה יותר, הקומות העולות והיורדות נגלות למול הנוסעים כך שהם יכולים לאמוד את המיקום שלהם ועוד כמה שניות הם מסיימים את הנסיעה, זה נותן מן תחושה של שליטה לאלו שקשה להם הנסיעה במעלית בגלל המבנה האטום שלה.

  עיצוב מושלם

  מעליות שקופות ממוקמות בדרך כלל בבניינים מעוצבים, כאלו שהפן האסתטי בהם מושקע מאוד, בניינים כאלו הרוצים לבנות תדמית של סטייל גבוה. ניתן למצוא את המעליות השקופות בבנייני משרדים, בבנייני מגורים ברמה גבוהה עם סטנדרט בניה גבוה. במרכזי קניות גדולים ויוקרתיים ואפילו בבתים פרטיים בהם המעלית המעוצבות שומרת על המראה היפה והאסתטי, כתחליף למעלית המוכרת והמגושמות המעלית השקופה מהווה מעלית אידיאלית לעיצוב מושלם, כך הבית נותר עם  קו יפה ועדכני, מואר ומודרני.

  חשיפה במהלך הנסיעה

  המעלית השקופה הממוקמת במרכזי קניו שונים משמשת אף כמקום בו נחשפים הנוסעים לחניות הממוקמות בקומות אחרות, גם כאלו שהם לא תכננו להגיע אליהם , החשיפה אליהם גורמת לבוא לבקר ולצרוך את המוצרים, לכן במבנים בהם ממוקמים מרכזי רפואה מחד וחנויות שונות מאידך ישמחו להתקין מעלית שקופה ולהיעזר בה לחשיפת החנויות השונות הקיימות במבנה. מעלית שקופה הינה מעלית אופטימלית היא משמשת למטרות רבות במקביל, כאשר היא משמשת לתפקיד המקורי של מעלית, יחד עם זה ניתן ליהנות ממרחב פתוח, מואר ואסתטי ומחשיפה לאתרים הקיימים בקומות אחרות, אידיליה של שימוש.

  מידע נוסף על מעלית שקופה

  שוק המעליות השתכלל באופן משמעותי בעשורים האחרונים. הצורך לספק מענה לדרישות מדויקות של לקוחות פרטיים ומסחריים, כמו גם רף הציפיות שעולה ביחד עם רמת החיים, הובילו להרחבת מנעד האפשרויות שעומד בפני מי שזקוק למעלית. - אחת האופציות היותר מעניינות היא, מעלית שקופה. היתרון הבולט של המעליות השקופות הוא כמובן האסתטיות שלהן. הן הופכות את השימוש במעלית לחוויה מיוחדת, ובפרט למי שלא שש להימצא במקומות סגורים גם אם לפרקי זמן קצרים. מעליות שקופות משדרות אנרגיות של ניקיון וחיבור לסביבה, שתי איכויות יקרות ערך בימינו, ולכן אין פלא שהן זוכות לפופולריות רבה. התקנת מעלית מסוג זה מחייבת באופן טבעי תשומת לב גם להיבטים ההנדסיים והתפעוליים, ועל-מנת להגיע לתוצאה היפה, הבטוחה והאמינה ביותר, כדאי לבחור באלקטרה תעמל לצורך מימוש הפרויקט.

  איפה כדאי להתקין מעלית שקופה?

  • דירות ובתים פרטיים מעוצבים - שוק הנדל"ן בישראל מציע יותר ויותר דירות ובתים בעלי מספר מפלסים. מעלית ביתית מבטיחה התניידות קלה ונוחה וגם מעלה את ערך הנכס. אם המעלית שקופה, הרושם שנוצר במהלך השימוש בה, או כאשר מתבוננים בה, יהיה מיוחד והמתקן ישתלב בעיצוב המושקע של הבית.
  • מרכזים מסחריים - כשמאפשרים למבקרים במרכז מסחרי או קניון להשקיף על החנויות וההתרחשויות גם כשהם במעלית, החוויה שלהם חיובית יותר - כך על סמך לא מעט מחקרים שנערכו בתחום.
  • משרדים יוקרתיים - במקרה זה המעלית השקופה מייצרת סביבת עבודה מטופחת ואטרקטיבית, בשעה שיתארחו לקוחות במשרד, המעלית תהווה אטרקציה ותשאיר רושם מכובד ויוקרתי.

  קשב מלא ללקוח וליווי צמוד לאורך כל תהליך התקנת מעלית שקופה

  התקנת מעלית שקופה, כמו גם סוגים אחרים של מעליות, היא פרויקט שאלקטרה תעמל מבצעת תוך הקפדה על קשב מלא לצרכי הלקוח והעדפותיו. בראש הצוות עומד מנהל שמרכז את העבודות השונות, מפקח על יישום התוכניות ומהווה כתובת זמינה ונגישה לכל פנייה ובקשה של בעלי הנכס. ההתקנה עצמה מושלמת תוך פרק זמן קצר, כשלאורך כל העבודות מוקדשת מלוא תשומת הלב הנדרשת לשמירה על הניקיון והסדר, במטרה למזער את ההפרעה לשגרת החיים או הפעילות. דגמי המעליות שאנחנו מתקינים עומדים כמובן בכל התקנים המחמירים וכדי להבטיח גם אסתטיות מושלמת, אלקטרה תעמל משתפת פעולה במידת הצורך עם אדריכל או מעצב פנים מטעם הבעלים.

  כתבות נוספות בתחום

  הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות

  מעודכן ליום 21/03/2023 אנחנו באלקטרה תעמל מחויבים ופועלים למען קידום הנגישות כדי לאפשר גם לאנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים להשתמש וליהנות...
  פתרונות נגישות

  פתרונות נגישות

  לתעמל מזרע מקבוצת אלקטרה מגוון פתרונות נגישות למגוון צרכים. תעמל מזרע מקבוצת אלקטרה פורצת דרך מבחינת מתן פתרונות נגישות לנכים...
  מעלית הידראולית לבתי מגורים

  מעלית הידראולית לבתי מגורים

  פתרון אידאלי לבתי מגורים חדשים וישנים, בעלות נמוכה! ניתן להתקין את המעלית גם בפיר צפוף במיוחד. שטח תא הנוסעים שלה גדול בהשוואה...
  מעלון לנכים

  מעלון לנכים

  אנשים המתניידים עם כיסא גלגלים זקוקים לפתרון ייעודי, בכל מקום שבו מעבר מקומה לקומה אפשרי רק באמצעות מדרגות. הטכנולוגיות המתקדמות...
  קומה מעל...
  לפגישת ייעוץ עם מומחה ללא עלות - נא השאירו פרטים

   טוען...
   בניית אתרים