TAMMAL לדף הבית
לשירותכם 24 שעות ביממהלשירותכם 24 שעות ביממה

מדרגון כיסא

גרם מדרגות בבית ומחוצה לו לא צריך להוות מכשול – מדרגון הכיסא מאפשר לך להישאר בבית. מדרגון הכיסא המתקדם של חברת STANNAH האנגלית מאפשר נגישות נוחה ובטוחה, בעצמאות מלאה למתקשים בעלייה במדרגות. המדרגון נוח ובטוח לתפעול, מעוצב, אסתטי ואינו תופס מקום רב בבית. מגוון מדרגוני הכיסא שלנו והנסיון הרב שצברנו במשך עשרות שנים עם יותר מ-2,000 התקנות של מדרגונים בבתים פרטיים ומשותפים, מאפשרים לנו להתאים פתרון יצירתי, נוח ובטוח, עבור כל אחת ואחד.

שירות למדרגון מסופק ע"י מחלקת השירות שלנו, שזמינה במענה אנושי 24/7.

הדגמים שלנו:
מדרגון מתעקל (260)
מדרגון ישר פנימי (600)
מדרגון ישר חיצוני (320)

Chair 1

*התמונות להמחשה בלבד
[youtube width="100%" height="285"]https://www.youtube.com/watch?v=D1MFoximgjY[/youtube]
מדרגון הכיסא הינו מתקן שמיועד לאנשים המתקשים בעלייה במדרגות, ומורכב משני חלקים – מסילה המותקנת על המדרגות עצמן וכיסא נוח הנוסע לאורך המדרגות. המדרגון עולה במתינות ובזהירות במעלה המדרגות, הוא פועל על מצברים וניתן להפעלה בשלט או בכפתורים על הכיסא עצמו. למדרגון מספר אמצעי בטיחות המבטיחים נסיעה שקטה ובטוחה.
מדרגון הכיסא מגיע בכמה דגמים:
מתעקל (260), שמיועד לגרם מדרגות מתעקל בתוך הבית וגם מחוץ לו, ישר פנימי (600), שמיועד להתקנה בגרם מדרגות ישר בתוך הבית, ומדרגון ישר חיצוני (320), שמיועד להתקנה בגרם מדרגות ישר מחוץ לבית והוא עמיד לכל תנאי מזג האוויר, באם שמש, גשם, שלג, קור או חום.

מידע נוסף על מדרגון כסא

אנשים רבים חיים בבית שיש בו מספר מפלסים. כשפציעה, מחלה או קושי פיזי שנובע מגיל מבוגר הופכים את הירידה והעלייה במדרגות למשימה בלתי אפשרית, או כזו שמסכנת בדרך זו או אחרת את האדם, נדרש פתרון על-מנת שאפשר יהיה להמשיך לחיות בבית המוכר והאהוב. הפתרון הנכון עבור מי שיכולת ההתניידות שלו נפגעה במידה כזו שהוא לא זקוק לכסא גלגלים, אבל כן צריך עזרה בטיפוס במדרגות, הוא מדרגון כסא. המדרגון כולל מסילה שמחוברת לקיר וכסא שמחובר אל המסילה. האדם יושב על הכסא ונע לאורך המסילה במעלה ומורד המדרגות. לאלקטרה תעמל ניסיון רב בהתאמת מדרגונים לצרכים המיוחדים של כל אדם ואדם, ובכל סוגי המבנים ומיומנות גבוהה בהתקנת פתרון נגישות איכותי זה.

היתרונות של מדרגון כסא איכותי

  • בטיחות – בזכות חגורת הבטיחות, מדרך הרגל, חיישנים שמותקנים ליד המדרך, המושב שמסתובב ב-90 מעלות כדי שהירידה תהיה קלה, וכמובן העמידה בכל התקנים העדכניים והמחמירים ביותר, והתקנה מוקפדת.
  • התאמה מלאה למקום – למדרגות ישרות / מתעקלות, להתקנה פנימית / חיצונית, בהתאם לאורך המסילה הנדרש. כדאי לדעת שמדרגוני כסא יכולים לנוע בשיפוע של עד 52 מעלות, כלומר בכמעט כל גרם מדרגות קיים.
  • קומפקטיות – כשהוא לא בשימוש הכסא מקופל, כך שהוא כמעט ולא תופס מקום ולא מהווה מכשול או מטרד.
  • יעילות אנרגטיתהיא שיקול משמעותי בכל החלטה בימינו, כדי לצמצם את צריכת החשמל למינימום ההכרחי וכדי להקטין את הפגיעה בסביבה.

 

דגמים איכותיים והתקנה מוקפדת של מדרגון כסא

אלקטרה תעמל עובדת מול מיטב היצרניות של המדרגונים, ועל כן יכולה להציע לכל לקוח דגם איכותי ומושלם עבור הצרכים הספציפיים שלו, ובהתאם לשיקולים ההנדסיים הרלוונטיים. כל התקנה של מדרגון כסא מבוצעת על-ידי אנשי מקצוע מיומנים במיוחד בפיקוח מנהל בעל ניסיון רב ומקצועיות. מנהל הפרויקט זמין ללקוחות לאורך כל התהליך, החל משלב אפיון הצרכים, דרך בחירת הדגם ותכנון המסילה, עד להשלמת ההתקנה לשביעות רצונם המלאה. ההתנהלות היעילה מובילה למינימום הפרעה לשגרה והאחריות והמחויבות ללקוח, שמאפיינות את אלקטרה תעמל, מבטיחות מקסימום תועלת לשנים ארוכות. אלקטרה תעמל מציעה, לאחר סיום ההתקנה, שירות מהיר, מקצועי ואדיב, לכל תקלה 24/7.